Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Doktor Anna Cygal wśród najlepszych medyków na Śląsku. Zapraszamy do głosowania!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dr n. med. Anna Cygal, specjalistka InviMed z zakresu ginekologii i położnictwa, została nominowana do nagrody plebiscytu medycznego HIPOKRATES 2018 w kategorii Ginekolog Roku. Wszystkich pacjentów i sympatyków InviMed zapraszamy do głosowania!

W każdej klinice InviMed pracują topowi specjaliści. Jednym z nich jest doktor Anna Cygal – wybitna ginekolog, która pomogła już setkom par spełnić marzenie o rodzicielstwie. 

Anna Cygal to absolwentka Wydziału Lekarskiego Ślaskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W 2011 roku obroniła pracę doktorską pt. „Stężenie hormonu antymullerowskiego w surowicy krwi u kobiet z zespołem policystycznych jajników i w zespole przedwczesnego wygasania czynności jajników”. W 2013 roku uzyskała tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii, a w 2014 rozpoczęła specjalizację z endokrynologii.

Wiedzę i umiejętności z zakresu położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii ginekologicznej zdobywa zarówno w klinice InviMed Katowice, jak i w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej oraz w Klinice Położnictwa i Ginekologii w Katowicach.

Anna Cygal w plebiscycie na Ginekologa Roku na Śląsku

Doktor Anna Cygal pacjentom kliniki leczenia niepłodności InviMed w Katowicach pomaga zajść w ciążę naturalnie, a jeśli nie jest to możliwe, także dzięki technikom wspomaganego rozrodu (inseminacjom czy in vitro). I to właśnie Pacjenci nominowali doktor Cygal do nagrody w ramach wielkiego plebiscytu medycznego HIPOKRATES 2018.

Plebiscyt organizowany jest przez „Dziennik Zachodni” we współpracy ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym z okazji IV Kongresu Wyzwań Zdrowotnych w Katowicach. To kolejna edycja plebiscytu, w którym co roku głosami pacjentów wybierani są pracownicy roku służby zdrowia na Śląsku. Celem akcji jest docenienie medyków, którzy wyróżniają się podejściem do pacjenta, a jednocześnie są profesjonalni i doświadczeni.

Zapraszamy wszystkich do głosowania w Plebiscycie HIPOKRATES 2018. Głosowanie będzie trwało od piątku, 8 lutego od godz. 12:00 do wtorku, 5 marca 2019 roku.

Jak możesz zagłosować na Annę Cygal?

Oddaj swój głos na dr Annę Cygal na stronie Dziennika Zachodniego, a dokładniej na: https://dziennikzachodni.pl/p/kandydat/anna-cygal%2C445167/#sms-plebiscyty. Głosować będzie można od piątku 8 lutego 2019 roku SMS-ami oraz tzw. „Klikami”, czyli głosowaniem poprzez wykup prenumeraty Dziennika Zachodniego. Zapraszamy do głosowania!

ZAGŁOSUJ NA DR ANNĘ CYGAL Z INVIMED KATOWICE!

Wyślij SMS o treści: HRP.184 na numer 72355

Koszt SMS: 2,46 zł z VAT.

Gratulujemy nominacji!

Doktor Annie Cygal serdecznie gratulujemy nominacji. Niewątpliwie jest ona wyrazem uznania i docenienia jej wieloletniej pracy, ogromnej wiedzy i skuteczności. Życzymy zwycięstwa w kategorii Ginekolog Roku 2018 oraz setek kolejnych potwierdzonych ciąż. To między innymi dzięki doktor Annie Cygal skuteczność zabiegów in vitro w klinikach InviMed jest znacznie wyższa od europejskiej średniej.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.