Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Dofinansowanie in vitro dla pacjentów InviMed – program Ministerstwa Zdrowia.

InviMed Warszawa ponownie pomoże setkom par w realizacji marzeń o dziecku.

Kliniki InviMed ponownie znalazły się wśród ośrodków leczenia niepłodności wybranych przez Ministerstwo Zdrowia do realizacji Programu – Leczenie Niepłodności Metodą zapłodnienia Pozaustrojowego w latach 2013-2016.

Dzięki środkom finansowym, które otrzymał InviMed na dofinansowanie zabiegów in vitro, dla wielu pacjentów koszt in vitro nie będzie barierą w przystąpieniu do leczenia niepłodności.

InviMed Warszawa, InviMed Wrocław i InviMed Katowice będą mogły pomóc wielu tysiącom par w realizacji marzeń o dziecku. Bardzo się z tego cieszymy!

Zachęcamy do rezerwacji wizyty w wybranej klinice pod numerem telefonu: 500 900 888

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.