Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Sosnowca w klinice InviMed w Katowicach

Klinika InviMed w Katowicach została wybrana przez władze miasta Sosnowca do realizacji miejskiego programu dofinansowania in vitro realizowanego w ramach samorządowego programu polityki zdrowotnej, który zakłada pokrycie 80% kosztów jednej procedury in vitro (do 5 tys. zł). 

Samorządowy program polityki zdrowotnej - „Dofinansowanie do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Sosnowca w latach 2017-2020” zakłada pokrycie 80% kosztów jednej procedury in vitro (łącznie nie więcej niż 5 tys. zł). W tym roku na ten cel gmina przeznaczyła 200 tys. zł. InviMed Katowice został jednym z realizatorów programu.

Składanie wniosków o dofinansowanie

Wszystkie pary, które chciałyby skorzystać z sosnowieckiego programu w klinice leczenia niepłodności InviMed w Katowicach, mogą składać wnioski w naszej klinice. Zapraszamy w czwartek 14 marca 2019 roku z wypełnionymi wnioskami i oświadczeniami.

Do pobrania

Dofinansowanie do procedur w InviMed Katowice

Nasza klinika – InviMed w Katowicach przy ul. Piotrowickiej 83, po raz kolejny została jednym z realizatorów miejskiego programu dofinansowania in vitro w Sosnowcu. Zachęcamy do składania wniosków i leczenia niepłodności metodą in vitro w naszej klinice.

Uczestnikom programu przysługuje możliwość jednorazowego dofinansowania do zabiegu w wysokości do 5000 zł, pod warunkiem przeprowadzenia co najmniej jednej procedury. Pozostałe koszty procedury ponoszą pacjenci.

Zakres dofinansowania in vitro

Dofinansowanie in vitro, procedury zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców Sosnowca, obejmuje:

  • stymulację jajeczkowania,
  • wykonanie punkcji pęcherzyków jajowych w znieczuleniu ogólnym,
  • mikroiniekcję plemników,
  • pozaustrojowe zapłodnienie i stały nadzór nad rozwojem zarodków
  • transfer zarodków do jamy macicy. 

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o programie dofinansowania in vitro z Urzędu Miejskiego w Sosnowcu. Zobacz, co otrzymasz bezpłatnie, jeśli skorzystasz z programu w InviMed Katowice.

Kwalifikacja par – program in vitro w Sosnowcu

Do sosnowieckiego programu zostaną zakwalifikowane pary, które spełniają następujące kryteria:

  • wiek kobiety mieści się w przedziale 23-40 lat według rocznika urodzenia,
  • są w związku małżeńskim lub partnerskim,
  • zostały zakwalifikowane do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego przez Realizatora Programu, zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (ptmrie.org.pl),
  • w dniu kwalifikacji co najmniej jedna z osób pozostających w związku małżeńskim lub partnerskim od roku zamieszkuje na terenie Sosnowca,
  • mają udokumentowane potwierdzenie przeprowadzenia pełnej diagnostyki przyczyn niepłodności, udokumentowane potwierdzenie trwałego uszkodzenia uniemożliwiającego naturalną koncepcję lub też są po roku bezskutecznego leczenia zachowawczego lub chirurgicznego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej klinice, która jest realizatorem programu dofinansowania in vitro dla Sosnowca, kliknij tutaj: InviMed Katowice

Wyniki programu Sosnowca

Do tej pory w ramach sosnowieckiego programu dofinansowania leczenia niepłodności metodą in vitro na świat przyszło 14 dzieci.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.