Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Częstochowy w InviMed w Katowicach

Dofinansowanie in vitro w Częstochowie

Wnioski należy składać w sobotę, 9 lutego 2019 roku w Urzędzie Miejskim w Częstochowie. InviMed w Katowicach jest jednym z realizatorów częstochowskiego programu dofinansowania in vitro. W naszej klinice będzie można z niego skorzystać.

Z programem polityki zdrowotnej „Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Częstochowy w latach 2015-2017 – kontynuacja programu na lata 2018-2020” można zapoznać się, klikając tutaj

Od 2012 roku, dzięki dofinansowaniu z Częstochowy, urodziło się już 39 dzieci – 20 dziewczynek i 19 chłopców, w tym cztery pary bliźniąt.

Dofinansowanie do procedur w InviMed Katowice

Nasza klinika – INVIMED Europejskie Centrum Macierzyństwa w Katowicach przy ul. Piotrowickiej 83, po raz kolejny została jednym z realizatorów częstochowskiego programu dofinansowania in vitro. Zachęcamy do składania wniosków i leczenia niepłodności metoda in vitro w naszej klinice.

Uczestnikom programu przysługuje możliwość jednorazowego dofinansowania do zabiegu w wysokości do 5000 zł, pod warunkiem przeprowadzenia co najmniej jednej procedury. Pozostałe koszty procedury ponoszą pacjenci.

Gdzie i kiedy złożyć wniosek o dofinansowanie in vitro?

Wnioski o dofinansowanie in vitro z programu miejskiego w Częstochowie należy składać w sobotę, 9 lutego 2019 roku, od godz. 9.00 do 12.00 w holu głównym Urzędu Miasta Częstochowy, na parterze, przy ul. Śląskiej 11/13. Przy naborze wniosków decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga! Wniosek należy złożyć w sobotę, 9 lutego 2019 roku, godz. 9:00-12:00.

Kryteria kwalifikacji par do programu

Poznaj kryteria kwalifikacji par do częstochowskiego programu. Jeśli je spełniasz, 9 lutego 2019 roku złóż wniosek o dofinansowanie leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego w Urzędzie Miasta Częstochowy.

Kryteria kwalifikacji par do programu dofinansowania in vitro w Częstochowie:

  • wiek kobiety mieści się w przedziale 20-40 lat w/g rocznika urodzenia – dopuszcza się możliwość przeprowadzenia procedury u pacjentek w wieku do 42 lat (wg rocznika urodzenia) jeżeli stężenie AMH jest powyżej 0,7 ng/ml,
  • pozostają w związku małżeńskim lub w związku partnerskim,
  • są mieszkankami i mieszkańcami Częstochowy,
  • poddały się wcześniej leczeniu niższego rzędu, które zakończyło się niepowodzeniem lub posiadają bezpośrednie wskazania do zapłodnienia pozaustrojowego,
  • zostały zakwalifikowane do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego przez Realizatora Programu, zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu.

Potrzebne dokumenty

Wnioski o objęcie dofinansowaniem wraz z oświadczeniami dostępne są na stronie www.czestochowa.pl (baner – programy polityki zdrowotnej realizowane przez miasto) oraz poniżej:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej klinice, która jest realizatorem programu dofinansowania in vitro dla Częstochowy, kliknij tutaj: InviMed Katowice

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.