Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Chcesz porozmawiać z embriologiem? Zapraszamy na spotkanie z Robertem Szachoniem w InviMed Katowice

Już 31 stycznia 2019 roku o godzinie 17:00 w InviMed Katowice spotkanie z embriologiem Robertem Szachoniem pt. „Z Nowym Rokiem pewnym krokiem”. Spotkanie kierowane jest do par leczących niepłodność. 

Nowy rok to nowe postanowienia – w niektórych przypadkach dotyczą one decyzji o kolejnym podejściu do inseminacji lub do procedury in vitro. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przygotowaniu nasienia do inseminacji, selekcji plemników czy procedurze in vitro, przyjdź na spotkanie z Robertem Szachoniem – starszym embriologiem i kierownikiem laboratorium embriologicznego InviMed Katowice. 

Gdzie i kiedy odbędzie się spotkanie z embriologiem?

Spotkanie odbędzie się 31 stycznia 2019 roku o godzinie 17:00 na terenie kliniki InviMed przy ul. Piotrowickiej 83 w Katowicach. Ponieważ przestrzeń, a co za tym idzie także liczba miejsc, jest ograniczona, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie:

Program spotkania „Z Nowym Rokiem pewnym krokiem”

Aby pewnie zacząć 2019 rok, embriolog Robert Szachoń podzieli się fachową wiedzą na temat in vitro i wyjaśni wyniki skuteczności InviMed na tym polu. Skuteczność zabiegów in vitro w klinikach InviMed wynosi aż 57% już w pierwszym cyklu, 50% w drugim i 43% w trzecim. Dlaczego czasami się nie udaje? Jaką rolę gra jakość gamet i klasa zarodka? Odpowiedzi padną nie tylko na te pytania. Najważniejszą częścią spotkania będzie sesja pytań zadawanych przez uczestników. Zachęcamy do aktywnego udziału w spotkaniu. Wiemy, że pierwsze pytanie przychodzi trudno, ale wiemy też, że pytań nigdy nie brakuje.

Udział w spotkaniu z embriologiem jest bezpłatny. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.