Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Bezpłatny warsztat psychologiczny „Jak nie stracić nadziei?” 24 marca w InviMed Warszawa

Zapraszamy pary, którym jak dotąd, mimo wielu trudów i starań, nie udało się zostać rodzicami. Warsztaty „Jak nie stracić nadziei?” odbędą się w niedzielę 24 marca, w InviMed Warszawa.

Spotkania z psychologiem w Klinice InviMed Warszawa to okazja do lepszego zrozumienia swoich potrzeb, oczekiwań i emocji. Tym razem zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Jak nie stracić nadziei”.

Dla kogo warsztaty „Jak nie stracić nadziei?”

Bezpłatne warsztaty psychologiczne organizowane przez Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed kierowane są przede wszystkim do par borykających się z problemem niepłodności. To spotkanie dla osób, które chciałyby uporządkować swoje emocje po przebytych niepowodzeniach i czują potrzebę wszechstronnego przygotowania się do kolejnych etapów leczenia. Na warsztaty „Jak nie stracić nadziei?” zapraszamy pary, które przeżywają kryzys lub też po prostu potrzebują wsparcia.

  • W trakcie spotkania zostaną poruszone następujące zagadnienia:
  • Niepłodność a przeżywanie straty i niepowodzenia.
  • Jak stwierdzić, czy jesteśmy już gotowi do podjęcia kolejnej próby?
  • Pułapka desperacji, czyli jak nie szkodzić sobie samemu?
  • Na co mamy wpływ, a czego nie da się kontrolować w trakcie leczenia?
  • Co robić, jeśli pojawi się kryzys?

Gdzie, kiedy i z kim?

Warsztaty „Jak nie stracić nadziei?” odbędą się w niedzielę 24 marca 2019 roku w godzinach 10:00 - 15:00 w klinice InviMed przy ulicy Rakowieckiej 36 w Warszawie (okolice stacji metra Pole Mokotowskie).

Warsztaty poprowadzi Dorota Gawlikowska – psycholog, a zarazem autorka programu warsztatów „Jak nie stracić nadziei?”. Dotychczas skorzystały z nich dziesiątki osób. Warsztaty są bezpłatne i otwarte – nie musisz być pacjentem lub pacjentką kliniki InviMed, aby z nich skorzystać.

Warsztaty są BEZPŁATNE i otwarte dla wszystkich osób, które borykają się z niepłodnością – nie musisz być pacjentem lub pacjentką kliniki InviMed, aby z nich skorzystać.

Zapisz się na warsztaty!

Warsztaty „Jak nie stracić nadziei?” są w pełni bezpłatne. Aby zapisać się na nie, należy wysłać wiadomość na adres dorota.gawlikowska@invimed.pl - w temacie wiadomości wpisz „Warsztaty”. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.