Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Bezpłatne warsztaty z dietetykiem InviMed Katowice „Dieta płodności dla kobiet i mężczyzn”

18 lutego w klinice InviMed w Katowicach odbędą się bezpłatne warsztaty „Dieta płodności dla kobiet i mężczyzn”. To wydarzenie dedykowane jest parom, które od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o dziecko. Spotkanie poprowadzi dietetyczka Adrianna Barczyńska, która w klinice InviMed udziela konsultacji dietetycznych parom będącym właśnie w takiej sytuacji.

Zgodnie z definicją WHO niepłodność stwierdza się po roku bezskutecznych starań o dziecko, przy założeniu, że para współżyje regularnie i nie stosuje żadnych środków zapobiegawczych. W przypadku par, w których kobieta ukończyła 30 rok życia, okres ten skraca się do 6 miesięcy. Natomiast jeśli którekolwiek z partnerów ukończyło 40 lat, do ośrodka leczenia niepłodności należy zgłosić się już po 2-3 cyklach, w których nie doszło do poczęcia dziecka.

Jeśli jesteś w dowolnej z tych trzech sytuacji, nasze warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Uwaga!

Żywienie ma udowodniony wpływ na płodność tak kobiet, jak i mężczyzn. Jeśli jest nieprawidłowe, parametry płodności ulegają pogorszeniu. 

Dieta płodności dla kobiet i mężczyzn

Warsztaty „Dieta płodności dla kobiet i mężczyzn” to autorskie warsztaty przygotowane przez Adriannę Barczyńską w oparciu o głęboką specjalistyczną wiedzę i lata doświadczenia zdobyte dzięki konsultowaniu pacjentów kliniki leczenia niepłodności.

Dowiedz się więcej o Adriannie Barczyńskiej >>

Program warsztatów

Podczas warsztatów dowiesz się, jak powinna odżywiać się kobieta, a jak mężczyzna podczas starań o dziecko. Dietetyczka omówi zasady diety propłodnościowej, polecane produkty spożywcze, zalecenia przy różnych jednostkach chorobowych (np. endometriozie, PCOS czy chorobach tarczycy), a także zasady diety, której celem jest poprawa parametrów nasienia.

Zadaj pytanie!

Ponieważ każdy przypadek jest inny, a w Internecie można znaleźć wiele szkodliwych porad, najlepiej od razu rozwiać jakiekolwiek wątpliwości, korzystając z wiedzy ekspertki z kliniki InviMed. Zachęcamy do zadawania pytań!

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty?

Warsztaty „Dieta płodności dla kobiet i mężczyzn” odbędą się 18 lutego, w godzinach 17:30-19:00, na terenie kliniki InviMed przy ul. Piotrowickiej 83 w Katowicach.

Ponieważ przestrzeń w klinice jest ograniczona, w warsztatach może uczestniczyć maksymalnie kilkanaście osób. Aby zapisać się na warsztaty, wystarczy skorzystać z jednej z trzech opcji:

  • zadzwonić na infolinię InviMed: 500 900 888,
  • napisać do nas maila na adres: invimed@invimed.pl,
  • skorzystać z formularza kontaktowego (w wersji mobile kliknij przycisk "Napisz").

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.