Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Bezpłatne warsztaty seksuologiczne „Dobra noc… Dobry dzień…” już 30.01 w InviMed Gdynia

W środę 30 stycznia w InviMed Gdynia odbędą się warsztaty psychologiczno-seksuologiczne pod tytułem „Dobra Noc… Dobry Dzień….”. Warsztaty dedykowane są wszystkim parom, które od dłuższego czasu próbują zostać rodzicami. Zapraszamy zarówno pacjentów kliniki InviMed w Gdyni, jak i innych ośrodków leczenia niepłodności.

Pary będące w trakcie lub rozpoczynające leczenie niepłodności serdecznie zapraszamy na spotkanie, podczas którego rozmawiać będziemy o intymnym i seksualnym wymiarze relacji. Z warsztatów „Dobra Noc… Dobry Dzień….” skorzystać może każdy, komu nie jest obce np. dopasowywanie życia intymnego do owulacji. Uczestnicy zyskają nie tylko przydatną wiedzę.

  • Pacjenci InviMed otrzymają vouchery na 3 darmowe wizyty do psychologa/seksuologa.
  • Pacjenci spoza InviMed otrzymają vouchery na 1 bezpłatną pierwszą konsultację niepłodnościową oraz 1 wizytę u psychologa/seksuologa.

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty?

Warsztaty „Dobra noc… Dobry dzień…” odbędą się w klinice InviMed przy ulicy 10 Lutego 16 w Gdyni, w środę 30 stycznia 2019 roku w godzinach 17:00-19:00. Grupa warsztatowa składać się będzie maksymalnie z 15 osób. Dzięki temu każdy uczestnik będzie się czuł komfortowo. Zapraszamy do zapisów. Na warsztaty można zgłosić się:

Zapisz się na warsztaty, a dowiesz się, jak zadbać o dobre noce i zmienić je w dobre dni.

Program warsztatów „Dobra noc… Dobry dzień…”

Życie seksualne jest jedną ze sfer, którą niepłodność dotyka w największym stopniu, powodując, że staje się ona jedynie obowiązkiem prowadzącym do osiągnięcia upragnionego celu jakim jest ciąża.

Sfera, która do tej pory zarezerwowana była tylko i wyłącznie dla dwojga najbliższych sobie osób, w momencie podjęcia decyzji o leczeniu zaczyna podlegać ścisłej kontroli i obwarowana zostaje wieloma wymogami i obostrzeniami, tracąc swoją spontaniczność i radość.

Warsztaty poprowadzi psycholog Anna Witkowska, która na co dzień pomaga Pacjentkom i Pacjentom kliniki InviMed Gdynia. Podczas spotkania uczestnicy wspólnie z psychologiem zastanowią się nad tym:

  • Jak nie poddać się presji „seksu zadaniowego”?
  • W jaki sposób ponownie rozpalić gasnącą namiętność?
  • Co zrobić, by seks znów cieszył, dawał radość, budował bliskość i intymność?

Pamiętaj – doświadczenie leczenia niepłodności to czas, w którym bliska relacja, intymność i wsparcie są potrzebne obojgu partnerom. 

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.