Menu

Bezpłatne warsztaty psychoedukacyjne „Ona i On” już 16 grudnia w InviMed Warszawa!

Zapisz się na warsztaty i dowiedz się, jak okazywać sobie wzajemne wsparcie w trakcie leczenia niepłodności. Najbliższe warsztaty „Ona i On” odbędą się w klinice InviMed w Warszawie w niedzielę 16 grudnia 2018 roku, w godzinach od 10 do 15. 

Warsztaty „Ona i On – jak się wspierać w trakcie leczenia niepłodności?” prowadzone w klinice InviMed Warszawa to cykliczne warsztaty psychoedukacyjne, z których skorzystały już dziesiątki par będących w trakcie diagnostyki i leczenia niepłodności. Prowadzi je psycholog Dorota Gawlikowska – współzałożycielka Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Niepłodności.

Najbliższa edycja warsztatów „Ona i On” odbędzie się 16.12.2018 roku (niedziela) w godzinach 10:00-15:00 w klinice InviMed Warszawa przy ul. Rakowieckiej 36.

Program warsztatów „Ona i On”

Jeśli chcecie zadbać o związek i dobre relacje, ale też zrozumieć się wzajemnie i zwiększyć swoje szanse na poczęcie dziecka, warsztaty „Ona i On” są właśnie dla Was. Oprócz wsparcia, dobrej energii i motywacji, warsztaty InviMed gwarantują solidną dawkę wiedzy.

Program warsztatów obejmuje wiele zagadnień teoretycznych i praktycznych. W ciągu 5 godzin poznacie odpowiedzi na takie pytania jak:

  • Jak trudności związane z niepłodnością przeżywa kobieta, a jak mężczyzna?
  • Dlaczego czasem trudno jest się porozumieć, choć obie strony bardzo tego chcą?
  • Na co zwracać uwagę i czego unikać podczas trudnych rozmów?
  • Jak podtrzymywać bliskość seksualną i rozwijać ją mimo niepłodności?
  • Co zrobić, aby naszym życiem intymnym nie rządził kalendarz? 

Jak zgłosić się na warsztaty „Ona i On”?

Aby zapisać się na warsztaty, skorzystaj z jednej z dwóch opcji:

Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Dlatego nie czekajcie, już teraz wyślijcie swoje zgłoszenie. Dajcie sobie szansę na lepsze poznanie się i wypracowanie najlepszego dla Was sposobu komunikacji.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.