Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Bezpłatne warsztaty pracy z ciałem i duszą

17.09.2017 r. (niedziela) w InviMed Warszawa odbędą się bezpłatne warsztaty pracy nad ciałem i emocjami. Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty, na których dowiecie się jak praca z ciałem i emocjami może poprawić komfort Waszego życia w czasie leczenia niepłodności.

17.09.2017 r. (niedziela) w InviMed Warszawa warsztaty pracy nad ciałem i emocjami. Spotkanie odbędzie się w godzinach 10:00 - 15:00. Udział jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja, której można dokonać dzwoniąc pod numer 500 900 888 lub pisząc maila na adres: d-gawlikowska@invimed.pl.

Blok pierwszy nauczy Was pracy metodami aktorskimi nad świadomością ciała, oddechu, głosu i emocji

Dowiecie się, jak elementy metod aktorskich mogą Wam się przydać w życiu codziennym i zawodowym. Występujemy przed różnego rodzaju publicznością: rodziną, pracodawcą, lekarzem, znajomymi, wreszcie samym sobą. W każdej sytuacji świadomość i harmonia ze swoim ciałem, oddechem, głosem, emocjami, zmysłami i wyobraźnią powinny być dla nas wsparciem. Ćwiczenia, przez które są przeprowadzani uczestnicy, wykorzystując relaksację, pamięć sensoryczną i pamięć emocjonalną pomagają poprzez zmysły dotrzeć do podświadomości, wyobraźni i źródeł naszych emocji. Dzięki obserwacji i analizie procesów odpowiedzialnych za nasze zachowanie pomagają zwiększyć samoświadomość i otworzyć się, a także przygotować na zachodzące w naszym życiu zmiany.

Blok drugi pokaże Wam jak pracować z emocjami i nastrojem, by jak najlepiej radzić sobie z niepłodnością w codziennym życiu.


Aby zapisać się do grupy należy zadzwonić pod numer 500 900 888 lub wysłać maila na adres d-gawlikowska@invimed.pl z dopiskiem „Warsztaty”. Warsztaty są bezpłatne. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.