Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Bezpłatne spotkanie dla pacjentów: Emocjonalne i psychologiczne oblicza niepłodności

Zapraszamy wszystkie pary, którym dotąd mimo wielu trudów i starań nie udało się zostać rodzicami. Wiemy, że leczenie niepłodności jest ogromnie trudne, tak pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Razem postaramy się wypracować sposób na to, by poradzić sobie z emocjami. 

Zapraszamy wszystkie pary, którym dotąd mimo wielu trudów i starań nie udało się zostać rodzicami. Na spotkaniu poruszone zostaną następujące zagadnienia:

  • trudne sytuacje napotykane najczęściej w leczeniu niepłodności,
  • radzenie sobie emocjami oraz presją upływającego czasu,
  • zagadnienia niepłodności jako wspólnego problemu pary, relacji pacjentów z rodziną i przyjaciółmi.


Psycholog InviMed postara się pomóc i odpowiedzieć nawet na najtrudniejsze pytania. Spotkania odbędą się w klinikach:

InviMed Katowice, 14.03.2016 (poniedziałek) w godzinach 18.00 - 20.00

Aby zapisać się do grupy, należy zadzwonić pod numer 500 900 888 lub wysłać maila na adres recepcja.katowice@invimed.pl z dopiskiem „Spotkanie z psychologiem”. 

InviMed Wrocław, 19.03.2016 (sobota) w godzinach 10.00 - 12.00

Aby zapisać się do grupy, należy zadzwonić pod numer 500 900 888 lub wysłać maila na adres recepcja.wroclaw@invimed.pl z dopiskiem „Spotkanie z psychologiem”. 

InviMed Gdynia, 19.03.2016 (sobota) w godzinach 14.00 - 16.00

Aby zapisać się do grupy, należy zadzwonić pod numer 500 900 888 lub wysłać maila na adres recepcja.gdynia@invimed.pl z dopiskiem „Spotkanie z psychologiem”. Decyduje kolejność zgłoszeń!

InviMed Poznań, 24.03.2016 (czwartek) w godzinach 17.00 - 19.00

Aby zapisać się do grupy, należy zadzwonić pod numer 500 900 888 lub wysłać maila na adres recepcja.poznan@invimed.pl z dopiskiem „Spotkanie z psychologiem”.

Uwaga - liczba miejsc jest ograniczona. We wszystkich przypadkach decyduje kolejność zgłoszeń. 
Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.