Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Bezpłatna konsultacja z dietetykiem

Dieta wspomaga leczenie niepłodności. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co jeść, by zwiększyć swoje szanse na poczęcie dziecka, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji w InviMed Katowice. 

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poznać zasady zdrowej diety i zmienić sposób odżywiania, po to aby wspomóc swoją płodność.

Bezpłatne konsultacje obowiązują pacjentów, którzy umówią się i odbędą wizytę w dniach od 1 do 31 marca 2018 roku.

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby umówić się na wizytę wystarczy zadzwonić pod numer 500 900 888, wypełnić zgłoszenie poprzez formularze kontaktowe umieszczone na naszej stronie lub przesłać wiadomość e-mail na adres: invimed@invimed.pl.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.