Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Bezpieczeństwo w klinikach InviMed

Kliniki leczenia niepłodności InviMed działają w oparciu o standardy i zalecenia Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE), Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (PTMR), American Society for Reproductive Medicine (ASRM) oraz zasady określone przez Ministerstwo Zdrowia. Wszystkie procedury medyczne przeprowadzane są z zachowaniem najwyższego stopnia bezpieczeństwa.

Kliniki leczenia niepłodności InviMed działają w oparciu o standardy i zalecenia Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE), Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (PTMR), American Society for Reproductive Medicine (ASRM) oraz zasady określone przez Ministerstwo Zdrowia. Wszystkie procedury medyczne przeprowadzane są z zachowaniem najwyższego stopnia bezpieczeństwa. Identyfikacja pacjentów i pobranego od nich materiału biologicznego do wszystkich zabiegów, m.in. in vitro i inseminacji odbywa się według bardzo rygorystycznych norm, które są gwarantem najwyższej jakości usług świadczonych przez wszystkie kliniki InviMed. Standardy są potwierdzane audytami zewnętrznymi oraz regularnie aktualizowane.

InviMed od 14 lat diagnozuje i leczy niepłodność na światowym poziomie. Dbałość o jakość usług, respektowanie wymogów i norm oraz konieczne certyfikaty bezpieczeństwa połączone z najnowszym sprzętem medycznym, pozwalają na wykonywanie najbardziej zaawansowanych procedur. Dane pacjentów są potwierdzane na każdym etapie leczenia. Identyfikacja zarówno pacjentów, jak i ich materiału biologicznego odbywa się kilkukrotnie i jest weryfikowana na każdym etapie leczenia. Wszystkie potrzebne dane identyfikacyjne są sprawdzane i oznaczane zawsze przez dwóch specjalistów. Wszystko po to, by zapewnić bezpieczeństwo i wysoki standard wykonywanych zabiegów.

Skuteczność in vitro na poziomie 54% mówi sama za siebie. Zaufały nam już tysiące par, które dzięki InviMed zostały rodzicami w sumie 7 000 dzieci. Zależy nam, aby nasi pacjenci byli pewni, że podejmując się leczenia w InviMed mogą spać spokojnie. Zachęcamy do zapoznania się z procedurą identyfikacji materiału biologicznego, która jest standardem postępowania we wszystkich klinikach InviMed.

Pełna wersja systemu identyfikacji materiału biologicznego w procedurach wspomaganego rozrodu w InviMed jest dostępna do wglądu pacjenta w klinikach. Zwiera szczegóły dotyczące funkcjonowania systemu, zgodne z ISO 9001:2008.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.