Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

50% zniżki na wizytę związaną z ginekologią estetyczną

W lipcu i w sierpniu 2018 r. w InviMed w Gdyni pierwsze wizyty związane z ginekologią estetyczną są 50% tańsze i kosztują 60 zł. Popraw swój komfort intymny!

Takiej promocji nie można przegapić. W lipcu i w sierpniu 2018 roku w InviMed w Gdyni pierwsze wizyty związane z ginekologią estetyczną są 50% tańsze i kosztują 60 zł. Zniżka obowiązuje dla nowych pacjentów, którzy umówią się i odbędą wizytę w dniach od 1 do 31 sierpnia 2018 roku. Więcej informacji o ofercie znajdziesz na stronie: Ginekologia estetyczna w InviMed Gdynia.

Liczba miejsc jest ograniczona! Aby umówić się na wizytę, możesz skorzystać z jednej z trzech dostępnych opcji:

  • zadzwoń pod numer 500 900 888,
  • wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie,
  • prześlij wiadomość e-mail na adres: invimed@invimed.pl.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.