Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

50% zniżki na wizytę związaną z ginekologią estetyczną

W lipcu i w sierpniu 2018 r. w InviMed w Gdyni pierwsze wizyty związane z ginekologią estetyczną są 50% tańsze i kosztują 60 zł. Popraw swój komfort intymny!

Takiej promocji nie można przegapić. W lipcu i w sierpniu 2018 roku w InviMed w Gdyni pierwsze wizyty związane z ginekologią estetyczną są 50% tańsze i kosztują 60 zł. Zniżka obowiązuje dla nowych pacjentów, którzy umówią się i odbędą wizytę w dniach od 1 do 31 sierpnia 2018 roku. Więcej informacji o ofercie znajdziesz na stronie: Ginekologia estetyczna w InviMed Gdynia.

Liczba miejsc jest ograniczona! Aby umówić się na wizytę, możesz skorzystać z jednej z trzech dostępnych opcji:

  • zadzwoń pod numer 500 900 888,
  • wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie,
  • prześlij wiadomość e-mail na adres: invimed@invimed.pl.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.