Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

20% zniżki na procedurę zapłodnienia in vitro ICSI lub IMSI

Do końca sierpnia 2015, zapraszamy do skorzystania z 20% zniżki na zabieg in vitro ICSI lub IMSI.

Do końca sierpnia 2015, zapraszamy do skorzystania z 20% zniżki na zabieg in vitro ICSI lub IMSI. Oferta dostępna w klinice w Warszawie, a także we Wrocławiu, Gdyni i Katowicach.

Parom, które od 26.06.2015 r. do 31.08.2015 r. umówią się na wizytę rozpoczynającą diagnostykę oraz leczenie niepłodności w klinice w Warszawie oferujemy 20% zniżki na pierwszy zabieg in vitro. Oferta nie łączy się z innymi rabatami i dotyczy pacjentów, którzy rozpoczną leczenie w dniach 26.06.2015 - 31.08.2015 i wykonają zabieg do dnia 31.10.2015 r.

Oferta obejmuje:

  • wizytę kwalifikacyjną do procedury
  • pobranie komórek jajowych
  • procedury embriologiczne zapłodnienia pozaustrojowego
  • ICSI lub IMSI
  • transfer świeżych zarodków
  • wizytę u psychologa

Zapraszamy Państwa do ustalenia terminu wizyty: tel. 500 900 888, e-mail: invimed@invimed.pl.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.