Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

2 marca „Obudź w sobie życie” w Katowicach! Bezpłatne warsztaty dla osób leczących niepłodność

Przyjdź, skonsultuj się, nabierz energii i odbuduj w sobie nadzieję. Na warsztatach „Obudź w sobie życie” będziesz mieć możliwość rozmowy z ekspertami w dziedzinie leczenia niepłodności, ale też z osobami, które są w podobnej sytuacji. Przygotuj pytania do ginekologa, embriologa i dietetyka – nie bój się ich zadać! Gwarantujemy wysoki poziom ekspercki, dobrą energię, a także inspirujące warsztaty z coachem i trenerką jogi. Udział jest bezpłatny, ale wymaga potwierdzenia!

Warsztaty w ramach cyklu „Obudź w sobie życie” już od kilku lat organizowane są przez portal plodnosc.pl i od początku wspierane przez specjalistów z Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed w Katowicach. Dotychczas z warsztatów skorzystało ponad 750 kobiet. Warsztaty dają możliwość wymiany doświadczeń, opinii oraz przyjazną przestrzeń do rozmów z kobietami, które mają to samo marzenie – móc cieszyć się z macierzyństwa.

Warsztaty „Obudź w sobie życie” to spotkania inspirujące, które niejednokrotnie miały bardzo dobry wpływ na proces leczenia i zaowocowały upragnioną ciążą.

Zapytaj specjalistów

Podczas warsztatów do dyspozycji kobiet będą specjaliści, którzy nie tylko poruszą różnorodne aspekty leczenia niepłodności, ale też odpowiedzą na pytania zadawane przez uczestników. Eksperci przekażą wiedzę teoretyczną i praktyczną, doradzą i dodadzą otuchy. Naszymi ekspertami będą:

  • Specjalista ginekolog-położnik dr n. med. Anna Cygal

Wiedzę i umiejętności zdobywała w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej oraz w Klinice Położnictwa i Ginekologii w Katowicach, gdzie nadal pracuje. Aktualnie dr Anna Cygal nominowana jest do tytułu Ginekologa Roku 2018 na Śląsku w plebiscycie HIPOKRATES 2018. 

  • Embriolog mgr inż. Robert Szachoń

Kierownik laboratorium embriologii kliniki leczenia niepłodności InviMed w Katowicach, gdzie pracuje od 2011 roku. Absolwent kierunku biotechnologia na SGGW w Warszawie.

  • Embriolog mgr inż. Małgorzata Żelechowska-Szachoń

Starszy embiolog w klinice leczenia niepłodności InviMed w Katowicach, gdzie pracuje od 2011 roku. Magister biotechnologii, którą studiowała na SGGW w Warszawie oraz magister biologii stosowanej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.

  • Dietetyk Adrianna Barczyńska

Dietetyk z Kliniki InviMed w Katowicach. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, na którym ukończyła studia na kierunku dietetyka. Na co dzień pomaga pacjentom kliniki Invimed dobrać dietę, która może być pomocna w leczeniu niepłodności (dieta przy PCOS, dieta przy Hashimoto itp.)

  • Instruktorka jogi Anna Michalec

Certyfikowana Nauczycielka Kundalini Jogi, Technik Medytacyjnych oraz Jogi Nidry. W 2010 r. ukończyła Kurs Nauczycielski zakończony certyfikatem Kundalini Research Institute. Obecnie związana z Quaternityoga, gdzie stale pogłębia wiedzę i nabiera doświadczenia z zakresu jogi i medytacji.

  • Coach Joanna Płuciennik

Ukończyła Podyplomowe Studia Coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest współautorką książki „Coaching w sytuacji kryzysu. Jak przekuć trudności w dobre doświadczenie?”.

Warto przygotować pytania do ginekologa, embriologa, dietetyka, ponieważ sesja pytań i odpowiedzi jest najważniejszym elementem każdych warsztatów.

Warsztaty „Obudź w sobie życie” to nie tylko wiedza

Poza dużą dawką wiedzy i pozytywnej energii wszystkie uczestniczki warsztatów „Obudź w sobie życie” otrzymają vouchery do zrealizowania w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed w Katowicach.

Od InviMed Katowice dla uczestników warsztatów:

  • Voucher na bezpłatną konsultację niepłodnościową z ginekologiem,
  • Voucher na bezpłatną wizytę u psychologa,
  • Voucher na bezpłatną konsultację z dietetykiem,
  • 50% rabatu na rozszerzone badanie nasienia.

Ponadto wszystkie uczestniczki wezmą udział w losowaniu niespodzianek, otrzymają wysokiej jakości kosmetyki oraz zaproszenia do zamkniętej grupy na Facebooku, która jest nie tylko grupą wsparcia i miejscem, w którym można swobodnie kontynuować zawarte podczas warsztatów znajomości, ale też skarbnicą wiedzy na temat leczenia niepłodności.

Zapisz się na warsztaty – liczba miejsc jest ograniczona

Dopiero zaczynasz leczenie niepłodności, jesteś po pierwszej próbie, masz już dziecko, ale nie możesz zajść w drugą ciążę, chcesz zachować płodność przed leczeniem onkologicznym… Jeśli tylko Twój problem związany jest z problematyką płodnościową – zgłoś się na warsztaty „Obudź w sobie życie” w Katowicach. 

Wystarczy, że wypełnisz wszystkie pola w formularzu zgłoszeniowym, a organizatorzy postarają się dopasować plan spotkania do Twoich potrzeb. Dlatego koniecznie wpisz do formularza wszystkie pytania, które już teraz przychodzą Ci do głowy.

Aby zapisać się na warsztaty w Katowicach, kliknij tutaj: Formularz Zgłoszeniowy.

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty w Katowicach?

Warsztaty „Obudź w sobie życie” w Katowicach odbędą się w sobotę 2 marca 2019 roku w godzinach 10:00-18:00. Zapisane uczestniczki, które potwierdzą swój udział, zapraszamy do Q Hotel Plus przy ul. Wojewódzkiej 12 w Katowicach.

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone telefonicznie. Organizatorzy apelują, aby potwierdzenie telefoniczne traktować jako ostateczne. Odwoływanie swojej obecności w ostatniej chwili powoduje, że szansę na uczestnictwo w spotkaniu traci inna osoba z listy rezerwowej.

Uczestnictwo jest całkowicie BEZPŁATNE. Otrzymasz od nas materiały edukacyjne i upominki. Postawimy Ci obiad, a podczas przerw zaproponujemy dobrą kawę i ciastko.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.