Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

16 marca „Obudź w sobie życie” w Warszawie! Zapisz się na bezpłatne warsztaty dla osób, które starają się o dziecko

Zyskaj nową energię i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Na warsztatach „Obudź w sobie życie” będziesz mieć możliwość rozmowy z ekspertami w dziedzinie leczenia niepłodności, ale też z osobami, które są w podobnej sytuacji. Przygotuj pytania do ginekologa, embriologa, dietetyka, i nie bój się ich zadać! Gwarantujemy wysoki poziom ekspercki, dobrą energię, a także inspirujące warsztaty z coachem. Udział jest bezpłatny, ale wymaga potwierdzenia!

Warsztaty w ramach cyklu „Obudź w sobie życie” już od kilku lat organizowane są przez portal plodnosc.pl i od początku wspierane przez specjalistów z Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed w Warszawie. Dotychczas z warsztatów skorzystało około 800 kobiet. Warsztaty dają możliwość wymiany doświadczeń, opinii oraz przyjazną przestrzeń do rozmów z kobietami, które mają to samo marzenie – móc cieszyć się z macierzyństwa.

Przyjdź, bo warto!

Warsztaty „Obudź w sobie życie” to spotkania, które niejednokrotnie miały bardzo dobry wpływ na proces leczenia i w dłuższej perspektywie zaowocowały upragnioną ciążą.

Poznaj odpowiedzi na trudne pytania

Podczas warszawskich warsztatów do dyspozycji kobiet będą specjaliści, którzy nie tylko poruszą różnorodne aspekty leczenia niepłodności, ale też odpowiedzą na pytania zadawane przez uczestników. Eksperci przekażą wiedzę teoretyczną i praktyczną, doradzą i dodadzą otuchy.

Eksperci na warsztatach „Obudź w sobie życie” w Warszawie:

Specjalista ginekolog-położnik w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed. Członek PTG – Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Biologii Rozrodu. W 2000 roku odbyła staż w Klinice leczenia niepłodności w Niemczech, gdzie zdobywała wiedzę od najlepszych specjalistów. Od 2003 r. prowadzi praktykę indywidualną w dziedzinie położnictwa i ginekologii oraz ultrasonografii. Opowie o najważniejszych aspektach leczenia niepłodności, ale – co najważniejsze – odpowie na nurtujące uczestniczki pytania i wątpliwości.

Kierownik laboratorium embriologicznego w Klinice leczenia niepłodności InviMed w Warszawie od 2016 r. Poruszy główne aspekty leczenia niepłodności, ale przede wszystkim odpowie na pytania uczestniczek z zakresu embriologii.

W klinice InviMed koncentruje się na psychologicznych aspektach leczenia niepłodności. Prowadzi grupy wsparcia, warsztaty psychoedukacyjne oraz spotkania indywidualne z pacjentami i parami leczącymi się z powodu niepłodności. Jej autorskie warsztaty psychoedukacyjne "Ona i On" oraz "Jak nie stracić nadziei?" są cyklicznie organizowane w klinice InviMed Warszawa.

  • Seksuolog Monika Staruch

Pierwszy w Polsce psycholog, który zdobył prestiżowy, Międzynarodowy Certyfikat Seksuologiczny – EFS-ESSM Certified Psycho-Sexologist (ECPS). Swój staż kliniczny odbyła w Zakładzie Seksuologii, Psychiatrii i Psychoterapii SPSK im. Prof. W. Orłowskiego oraz w Poradni Seksuologii i Patologii Współżycia w I Klinice Psychiatrycznej w Warszawie. Na co dzień pracuje i wykłada na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, w Klinice Ginekologii i Położnictwa oraz w Klinice Psychiatrii WUM.

  • Coach Joanna Płuciennik

Coach wprowadzi uczestniczki w dobry nastrój i udowodni (uwaga, będą robótki ręczne), jak nie dać się pokonać destrukcyjnym myślom, a także jak nie poddawać się po ciężkich doświadczeniach, które czekają na drodze walki o Nowe Życie.

  • Dietetyk Sylwia Leszczyńska

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk. Założycielka i właścicielka „Sanvita”- Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej. Redaktor prowadząca „Współczesna dietetyka. Specjalistyczne czasopismo dla dietetyków i profesjonalistów żywienia”. Autorka książki „Dieta dla płodności”. Specjalista w zakresie dietoterapii niepłodności, leczenia otyłości oraz chorób dietozależnych dzieci i dorosłych, prowadzi konsultacje w zakresie żywienia kobiet w ciąży oraz karmiących, żywienia klinicznego.

Przygotuj pytania

Warto przygotować pytania do ginekologa, embriologa, dietetyka, ponieważ sesja pytań i odpowiedzi jest najważniejszym elementem każdych warsztatów.

Warsztaty „Obudź w sobie życie” to nie tylko wiedza

Poza dużą dawką wiedzy i pozytywnej energii wszystkie uczestniczki warsztatów „Obudź w sobie życie” otrzymają vouchery do zrealizowania w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed w Warszawie.

Od InviMed Warszawa dla uczestników warsztatów:

  • Voucher na bezpłatną konsultację z ginekologiem specjalizującym się w leczeniu niepłodności,
  • 50% rabatu na rozszerzone badanie nasienia.

Ponadto wszystkie uczestniczki wezmą udział w losowaniu niespodzianek, otrzymają wysokiej jakości kosmetyki oraz zaproszenia do zamkniętej grupy na Facebooku, która jest nie tylko grupą wsparcia i miejscem, w którym można swobodnie kontynuować zawarte podczas warsztatów znajomości, ale też skarbnicą wiedzy na temat leczenia niepłodności.

Zapisz się na warsztaty – liczba miejsc jest ograniczona

Dopiero zaczynasz leczenie niepłodności, jesteś po nieudanym in vitro, masz już dziecko, ale nie możesz zajść w drugą ciążę, chcesz zachować płodność przed leczeniem onkologicznym… Jeśli tylko Twój problem związany jest z problematyką płodnościową – zgłoś się na warsztaty „Obudź w sobie życie” w Warszawie.

Wystarczy, że wypełnisz wszystkie pola w formularzu zgłoszeniowym, a organizatorzy postarają się dopasować plan spotkania do Twoich potrzeb. Dlatego koniecznie wpisz do formularza wszystkie pytania, które już teraz przychodzą Ci do głowy.

Aby zapisać się na warsztaty w Warszawie, kliknij tutaj i wypełnij Formularz Zgłoszeniowy.

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty w Warszawie?

Warsztaty „Obudź w sobie życie” w Warszawie odbędą się w sobotę 16 marca 2019 roku w godzinach 10:00-18:00. Zapisane uczestniczki, które potwierdzą swój udział, zapraszamy do Golden Floor ul. Chłodna 51 (piętro 32) w Warszawie.

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone telefonicznie. Organizatorzy apelują, aby potwierdzenie telefoniczne traktować jako ostateczne. Odwoływanie swojej obecności w ostatniej chwili powoduje, że szansę na uczestnictwo w spotkaniu traci inna osoba z listy rezerwowej.

Nic nie stracisz. Możesz tylko zyskać!

Warsztaty są BEZPŁATNE dla wszystkich uczestników. Otrzymasz od nas materiały edukacyjne i upominki. Postawimy Ci obiad, a podczas przerw zaproponujemy dobrą kawę i ciastko.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.