Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Akcja „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny"- kolejny rok w klinikach InviMed

Akcja „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny"- kolejny rok w klinikach InviMed

Kolejna akcja "TATA" i kolejne bezpłatne badania nasienia dla mężczyzn we wszystkich klinikach InviMed. W corocznej akcji „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny!" organizowanej przez Stowarzyszenie Nasz Bocian mamy dla Was aż 120 kuponów na bezpłatne badania nasienia. Wszystkich panów, którzy planują zostać tatą, zapraszamy do zapisów! 

Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji “Nasz Bocian” od 2010 roku organizuje ogólnopolską kampanię społeczną, której celem jest przełamywanie stereotypów postrzegania niepłodności jako problemu wyłącznie kobiecego oraz rozpowszechnianie wiedzy na temat niepłodności jako choroby społecznej.

Edycję tegoroczną wsparło łącznie 45 ośrodków leczenia niepłodności, przekazując pulę 1020 bezpłatnych badań nasienia dla pacjentów.

Kliniki InviMed od początku istnienia akcji biorą w niej udział i dołączyły do niej również w tym roku!

Swój wkład w akcję chcemy przekazać w postaci darmowych badań nasienia dla Pacjentów. Chcemy wspierać ich w staraniach o aby wspomóc ich diagnostykę i leczenie niepłodności. Chętnie promujemy akcję na swoich kanałach, aby zachęcić mężczyzn do wykonania badania, ale zależy nam także na zwiększaniu świadomości par starających się o dziecko, że trudność związana z zajściem w ciążę jest w Pacjentów ale także w promowaniu akcji w swoich mediach społecznościowych.

PANOWIE, nie zwlekajcie - zbadajcie swoją płodność

Kliniki InviMed, w których wykonasz bezpłatne badanie nasienia:

Jak się zapisać?

Na pewno warto zapisać się jak najszybciej, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona i badanie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród panów. Z roku na rok coraz większym!

Do zapisania się na bezpłatne badanie potrzebne są jedynie 3 proste kroki:

  1. Wypełniasz formularz zgłoszeniowy na stronie nasz-bocian.pl, gdzie od razu wybierasz klinikę, w której chcesz wykonać badanie.
  2. Otrzymujesz unikalny KOD w kuponie na badanie, przypisany do kliniki, którą wpiszesz w formularzu.
  3. Kontaktujesz się z infolinią InviMed 500 900 888, podajesz kod i zapisujesz się na bezpłatne badanie.

Ważne są 2 daty:

  • 12 czerwca (poniedziałek) - START zapisów

  • 11 sierpnia (piątek) - KONIEC ważności KODu - do tego dnia powinieneś wykonać badanie

Na czym polega rozszerzone badanie nasienia?

Rozszerzone badanie nasienia (inaczej seminogram lub spermiogram) to jedno z pierwszych i podstawowych badań wykonywanych w diagnostyce pary, która od dłuższego czasu bezskutecznie stara się o dziecko.

Służy ono ocenie jakości plemników, ich liczby oraz aktywności w oparciu o normy wytyczone przez Światową Organizację Zdrowia (World Health Organization, WHO) w 2010 roku.

Więcej o rozszerzonym badaniu nasienia przeczytasz tutaj >>

Stowarzyszenie NASZ BOCIAN

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych