Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Akcja „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny"- kolejny raz w klinikach InviMed

Akcja „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny"- kolejny raz w klinikach InviMed

Bezpłatne badania dla mężczyzn we wszystkich klinikach InviMed w corocznej akcji „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny!" organizowanej przez Stowarzyszenie Nasz Bocian. Mamy do rozdania aż 100 badań na rozszerzone badanie nasienia. Wszystkich panów, którzy planują zostać tatą, zapraszamy do zapisów! 

EDIT:  WSZYSTKIE BADANIA ZOSTAŁY ROZDANE

Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji “Nasz Bocian” od 2010 roku organizuje ogólnopolską kampanię społeczną, której celem jest przełamywanie stereotypów postrzegania niepłodności jako problemu wyłącznie kobiecego oraz rozpowszechnianie wiedzy na temat niepłodności jako choroby społecznej.

Kliniki InviMed biorą w niej udział od samego początku i również w tym roku dołączają do akcji!

Swój wkład przekazują w postaci darmowych badań nasienia dla pacjentów, aby pomóc w diagnostyce i leczeniu niepłodności, ale także w promowaniu akcji w swoich mediach społecznościowych.

Edycję tegoroczną wsparły łącznie 43 ośrodki leczenia niepłodności, przekazując pulę 1095 bezpłatnych badań nasienia dla pacjentów.

PANOWIE, nie zwlekajcie! Zbadajcie swoją płodność!

SPRAWDŹ, w której klinice zostały jeszcze bezpłatne badania.

ZAPISY

Aby zapisać się na badanie, wystarczy zadzwonić pod numer 500 900 888 i podać hasło „Akcja TATA” oraz miasto, w którym chcecie wykonać badanie.

Zapisy na badania przyjmujemy od 1 czerwca 2022 roku do wyczerpania miejsc.

Liczba miejsc jest ograniczona, a zainteresowanie z roku na rok coraz większe, dlatego warto się pospieszyć.

Realizacja: do 15 lipca 2022 roku

Bezpłatne badania nasienia w akcji TATA

InviMed wchodzi do akcji „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny!” z pulą bezpłatnych badań nasienia oraz zniżkami:

  • InviMed Warszawa – 20 rozszerzonych badań nasienia - BRAK
  • InviMed Wrocław – 20 rozszerzonych badań nasienia - BRAK
  • InviMed Poznań – 20 rozszerzonych badań nasienia - BRAK
  • InviMed Gdynia – 20 rozszerzonych badań nasienia + 50% zniżki na omówienie wyników badania - BRAK
  • InviMed Katowice - 20 rozszerzonych badań nasienia + 50% zniżki na wizytę u urologa - BRAK

Na czym polega rozszerzone badanie nasienia?

Rozszerzone badanie nasienia (inaczej seminogram lub spermiogram) to jedno z pierwszych i podstawowych badań wykonywanych w diagnostyce pary, która od dłuższego czasu bezskutecznie stara się o dziecko.

Służy ono ocenie jakości plemników, ich liczby oraz aktywności w oparciu o normy wytyczone przez Światową Organizację Zdrowia (World Health Organization, WHO) w 2010 roku.

Więcej o rozszerzonym badaniu nasienia przeczytasz tutaj >>

Stowarzyszenie NASZ BOCIAN

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych