Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

„ABC płodnej diety” warsztaty żywieniowe dla par leczących się w InviMed Poznań

„ABC płodnej diety” warsztaty żywieniowe dla par leczących się w InviMed Poznań

Pary leczące się w klinice InviMed w Poznaniu zapraszamy do udziału w warsztatach żywieniowych „ABC płodnej diety”. Spotkania będą odbywać się w środy 2 i 9 grudnia 2020 roku w godzinach 15:00-18:00 w budynku kliniki przy ulicy Strzeleckiej 49 w Poznaniu.

Prawidłowe odżywianie się i styl życia pełnią niebagatelną rolę podczas starania się o potomstwo. Odpowiednio zbilansowana dieta, zarówno pod względem podstawowych makroskładników, jak i witamin oraz minerałów, może znacznie poprawić gospodarkę hormonów wpływających na płodność.

Zapraszamy Państwa na warsztaty żywieniowe skierowane do par chcących zmienić swoje nawyki żywieniowe po to, aby zwiększyć prawdopodobieństwo zajścia w ciążę i cieszyć się szczęśliwym rodzicielstwem. 

Warsztaty poprowadzi dr n. med. Sylwia Stróżyk

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

Dzięki spotkaniu w ramach warsztatów "ABC płodnej diety" poznasz odpowiedzi na następujące pytania:

  •  Jakie produkty spożywcze należy wybierać, aby poprawić płodność?
  •  Jakich produktów należy unikać podczas starań o dziecko?
  •  Co jeść, aby poprawić jakość nasienia u mężczyzn?
  •  Dlaczego tak ważne jest utrzymanie prawidłowej masy ciała?
  •  Jak być świadomym konsumentem, czyli jak czytać etykiety produktów spożywczych?
  •  Jakie techniki kulinarne pozwolą na zatrzymanie w produktach tego, co najcenniejsze?

W czasie spotkania będzie możliwość wykonania bezpłatnej analizy składu ciała wraz z omówieniem wyników. 

Jak zapisać się na warsztaty?

Ponieważ warsztaty odbywać się będą w formule 60-minutowych spotkań indywidualnych, skorzystać z nich będą mogły tylko pary umówione na nie w dniach 2 i 9 grudnia 2020 roku. Aby zarezerwować spotkanie z dietetykiem w ramach warsztatów „ABC płodnej diety”, należy skontaktować się z nami:

Bezpieczne warsztaty w InviMed

W czasie epidemii indywidualne spotkania z dietetykiem są najbezpieczniejszą formułą warsztatów. Odbywają się w gabinecie z zachowaniem bezpiecznego dystansu i bez obecności osób postronnych. Na spotkanie warsztatowe najlepiej jest przyjść z Partnerem/Partnerką.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.