Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

50 zł taniej rozszerzone badanie nasienia w klinice InviMed w Gdyni

50 zł taniej rozszerzone badanie nasienia w klinice InviMed w Gdyni

To jest promocja dla każdego mężczyzny, który chciałby zostać tatą, ale dotychczasowe starania pary nie skończyły się urodzeniem dziecka. Do końca marca w klinice InviMed Gdynia rozszerzone badanie nasienia będzie kosztowało tylko 125 zł, to o 50 zł mniej niż dotychczas.  

Klinika InviMed Gdynia obniża cenę rozszerzonego badania nasienia ze 175 zł do 125 zł. Promocja trwa do końca marca 2019 roku. Badanie nasienia można umówić:

Tylko do końca marca w InviMed Gdynia rozszerzone badanie nasienia 50 zł taniej!

W promocji jest także pierwsza wizyta, więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: W InviMed Gdynia 50% taniej pierwsza konsultacja niepłodnościowa.

Kiedy i dlaczego należy zrobić badanie nasienia?

Rozszerzone badanie nasienia (seminogram czy też spermiogram) to podstawa diagnostyki niepłodności męskiej. Należy je zrobić, jeśli para od dłuższego czasu bezskutecznie stara się o dziecko. Obniżone parametry nasienia są przyczyną niepłodności u 42% par, które zgłaszają się do klinik leczenia niepłodności, dlatego jakość nasienia warto zweryfikować jak najszybciej.

Zbadaj nasienie w klinice InviMed

Jeśli para stanęła w obliczu niepłodności, bardzo ważna jest równoległa i wiarygodna diagnostyka kobiety i mężczyzny. W przypadku rozszerzonego badania nasienia wiarygodność tę zapewniają badania prowadzone w laboratoriach klinicznych. W laboratoriach klinik InviMed stosuje się najnowocześniejsze metody badania. Oznacza to, że wynik analizuje i weryfikuje nie tylko komputer, ale też doświadczony diagnosta laboratoryjny. Daje to gwarancję obiektywnego wyniku.

Wynik badania nasienia

Pamiętaj, że niespełniający norm wynik rozszerzonego badania nasienia nie musi oznaczać problemu, którego nie da się rozwiązać. Dlatego zapraszamy na badanie w promocyjnej cenie, a później na konsultację andrologiczną. Specjalista przeprowadzi wywiad andrologiczny, badanie fizykalne, precyzyjnie zinterpretuje wynik badania i, w razie potrzeby, dobierze właściwy sposób leczenia.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj na podstronę: Badanie nasienia. Znajdziesz tam informacje o tym, jak przygotować się do badania, jak się je wykonuje i kiedy wynik seminogramu nie spełnia norm WHO.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych