Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

28 maja „Obudź w sobie życie” w Katowicach! Bezpłatne warsztaty dla osób leczących niepłodność

28 maja „Obudź w sobie życie” w Katowicach! Bezpłatne warsztaty dla osób leczących niepłodność

Przyjdź, skonsultuj się, nabierz energii i odbuduj w sobie nadzieję. Na warsztatach „Obudź w sobie życie” będziesz mieć możliwość rozmowy z ekspertami w dziedzinie leczenia niepłodności, ale też z osobami, które są w podobnej sytuacji. Przygotuj pytania do ginekologa, embriologa i dietetyka – nie bój się ich zadać! Gwarantujemy wysoki poziom ekspercki, dobrą energię, a także inspirujące warsztaty z coachem i trenerką jogi. Udział jest bezpłatny, ale wymaga potwierdzenia!

Warsztaty w ramach cyklu „Obudź w sobie życie” już od kilku lat organizowane są przez portal plodnosc.pl i od początku wspierane przez specjalistów z Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed w Katowicach. Warsztaty dają możliwość wymiany doświadczeń, opinii oraz przyjazną przestrzeń do rozmów z kobietami, które mają to samo marzenie – móc cieszyć się z macierzyństwa.

Aby zapisać się na warsztaty w Katowicach, kliknij tutaj: formularz zgłoszeniowy.

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty w Katowicach?

Warsztaty „Obudź w sobie życie” w Katowicach odbędą się w sobotę 28 maja 2022 roku w godzinach 10:00-17:00. Zapisane uczestniczki, które potwierdzą swój udział, zapraszamy do Hotelu Courtyard by Marriott Katowice City Center.

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone telefonicznie. Organizatorzy apelują, aby potwierdzenie telefoniczne traktować jako ostateczne. Odwoływanie swojej obecności w ostatniej chwili powoduje, że szansę na uczestnictwo w spotkaniu traci inna osoba z listy rezerwowej.

Uczestnictwo jest całkowicie BEZPŁATNE. Otrzymasz od nas materiały edukacyjne i upominki. Podczas przerw zaproponujemy dobrą kawę i ciastko.

Zapisz się na warsztaty – liczba miejsc jest ograniczona

Dopiero zaczynasz leczenie niepłodności, jesteś po pierwszej próbie, masz już dziecko, ale nie możesz zajść w drugą ciążę, chcesz zachować płodność przed leczeniem onkologicznym… Jeśli tylko Twój problem związany jest z problematyką płodnościową – zgłoś się na warsztaty „Obudź w sobie życie” w Katowicach. 

Wystarczy, że wypełnisz wszystkie pola w formularzu zgłoszeniowym, a organizatorzy postarają się dopasować plan spotkania do Twoich potrzeb. Dlatego koniecznie wpisz do formularza wszystkie pytania, które już teraz przychodzą Ci do głowy.

Aby zapisać się na warsztaty w Katowicach, kliknij tutaj: formularz zgłoszeniowy.

Warsztaty „Obudź w sobie życie” to nie tylko wiedza

Poza dużą dawką wiedzy i pozytywnej energii wszystkie uczestniczki warsztatów „Obudź w sobie życie” otrzymają vouchery do zrealizowania w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed w Katowicach.

Od InviMed Katowice dla uczestników warsztatów:

  • Voucher na bezpłatną wizytę u psychologa,
  • Voucher na bezpłatną konsultację z dietetykiem,
  • 50% rabatu na pierwszą bezpłatną konsultację niepłodnościową z ginekologiem,
  • 50% rabatu na rozszerzone badanie nasienia.

Nasi eksperci:

Podczas warsztatów do dyspozycji kobiet będą specjaliści, którzy nie tylko poruszą różnorodne aspekty leczenia niepłodności, ale też odpowiedzą na pytania zadawane przez uczestników. Eksperci przekażą wiedzę teoretyczną i praktyczną, doradzą i dodadzą otuchy. Naszymi ekspertami będą:

Stuprocentowa profesjonalistka ze stopniem doktora nauk medycznych i międzynarodowym doświadczeniem. Specjalistka o szerokiej wiedzy i szczerym uśmiechu.

Jedna z najlepszych ekspertek w dziedzinie leczenia niepłodności na Śląsku. Stawia na indywidualne podejście, w którym łączy ginekologię, immunologię i andrologię. 

Absolwent kierunku biotechnologii na SGGW w Warszawie. Znakomity specjalista z zakresu technik wspomaganego rozrodu. Bardzo dokładny i zaangażowany.

Jedna z najlepszych specjalistek w diecie propłodnościowej, wspierającej naturalne starania o dziecko, a także terapie prowadzone z pomocą inseminacji oraz in vitro.

  • Anna Michalec - instruktorka jogi

Certyfikowana Nauczycielka Kundalini Jogi, Technik Medytacyjnych oraz Jogi Nidry. W 2010 r. ukończyła Kurs Nauczycielski zakończony certyfikatem Kundalini Research Institute. Obecnie związana z Quaternityoga, gdzie stale pogłębia wiedzę i nabiera doświadczenia z zakresu jogi i medytacji.

  • Coach Joanna Płuciennik

Certyfikowany coach kryzysowy specjalizujący się w pomocy osobom walczącym z niepłodnością. Trenerka rozwoju osobistego i terapeutka Racjonalnej Terapii Zachowania, współzałożycielka Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego.

Warto przygotować pytania do ginekologa, embriologa, dietetyka, ponieważ sesja pytań i odpowiedzi jest najważniejszym elementem każdych warsztatów.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych