Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

24 sierpnia zapraszamy na Dni Otwarte w InviMed Warszawa Mokotów!

24 sierpnia zapraszamy na Dni Otwarte w InviMed Warszawa Mokotów!

Dni Otwarte w klinikach InviMed cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego sprawdzony format postanowiliśmy przenieść do kliniki w InviMed Warszawa Mokotów. Pacjentów z Warszawy zapraszamy 24 sierpnia (środa) w godz. 13:00-17:00. Na BEZPŁATNĄ konsultację można zapisać się pod numerem tel. 500 900 888.


Dni Otwarte w InviMed Warszawa Mokotów to bardzo dobry moment, aby skorzystać z bezpłatnej pierwszej konsultacji niepłodnościowej. Do dyspozycji Pacjentek i Pacjentów będzie lek. med. Magdalena Czekańska-Rawska - specjalista ginekolog-położnik, specjalista endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.

Na Dni Otwarte do kliniki InviMed w Warszawie Mokotów (ul. Rakowiecka 36) zapraszamy 24 sierpnia w godz. 13:00-17:00. Zadzwoń i zapisz się pod numerem tel. 500 900 888. Pamiętaj, ilość miejsc ograniczona.

Na pierwszą wizytę warto przyjść z partnerem, bo leczenie niepłodności i starania o ciążę zawsze dotyczą pary.

Warto też zabrać dotychczasową dokumentację medyczną, aby lekarz mógł się z nią zapoznać i przeprowadzić wywiad lekarski oraz wykonać badanie ginekologiczne i USG, a także zrobić badanie AMHWięcej o tym, jak przygotować się do pierwszej wizyty przeczytasz tutaj.

Podczas Dni Otwartych zainteresowane pary będą mogły umówić się na badanie nasienia oraz bezpłatną konsultację z embriologiem. Spotkanie odbędzie się w późniejszym terminie, a w jego trakcie będzie można zinterpretować wyniki badań nasienia.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych