Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

22 października zapraszamy na Dni Otwarte do InviMed Katowice

22 października zapraszamy na Dni Otwarte do InviMed Katowice

W sobotę - 22 października - zapraszamy na Dni Otwarte do kliniki InviMed w Katowicach. W trakcie spotkania będzie można skorzystać z bezpłatnej pierwszej konsultacji oraz sprawdzić swoją masę ciała. Zachęcamy szczególnie osoby, które od dłuższego czasu nieskutecznie próbują zostać rodzicami. Na Dni Otwarte można się zapisać pod numerem 500 900 888. 


Dlaczego warto?

Najtrudniejszy pierwszy krok. Również ten, który dotyczy wizyty w klinice leczenia niepłodności. Pamiętajmy jednak, że podczas starań o dziecko czas ma ogromne znaczenie i nie warto odkładać takiej decyzji w nieskończoność. Tym bardziej jeśli od kilku miesięcy lub lat wyczekujecie upragnionej ciąży. A rozmowa ze specjalistą pozwoli rozwiać Wasze wątpliwości, uzyskać odpowiedzi na pytania oraz ustalić dalsze etapy leczenia.

Dlatego warto skorzystać z najbliższych Dni Otwartych i umówić się na bezpłatną pierwszą konsultację. Na wizytę warto wziąć dotychczasową dokumentację medyczną i przyjść razem z partnerem.

O pierwszej wizycie więcej przeczytasz na naszym blogu >>

Kto będzie 

Dni Otwarte w InviMed Katowice to okazja na spotkanie z:

dr n. med. Anną Niesłuchowską-Hoxha - specjalistą ginekologiem-położnikiem

mgr Adrianną Barczyńską - dietetyczką specjalizującą się w diecie propłodnościowej.

W trakcie Dni Otwartych będzie można skorzystać z bezpłatnej, pierwszej konsultacji niepłodnościowej u dr n. med. Anny Niesłuchowskiej-Hoxha. Na spotkanie zapraszamy również pary. Partner w tym dniu będzie mógł zapisać się na badanie nasienia.

Dodatkowo dietetyczka mgr Adrianna Barczyńska zapisanym Pacjentom bezpłatnie przeprowadzi analizę masy ciała.

Podczas Dni Otwartych zainteresowane pary będą mogli umówić się na bezpłatną konsultację z embriologiem. Spotkanie odbędzie się w późniejszym terminie, a w jego trakcie będzie można zinterpretować wyniki badań nasienia oraz wyniki hodowli zarodków.

Jak mogę skorzystać?

1. Promocja obejmuje tylko pierwszą konsultację niepłodnościową.

2. Na konsultację mogą zapisać się te pary, które jeszcze nie korzystały z pierwszej konsultacji niepłodnościowej w InviMed Katowice.

3. Na konsultację można umówić się z wybranym lekarzem z naszej katowickiej kliniki.

4. Liczba wizyt jest ograniczona i dotyczy tylko spotkania w sobotę - 22 października.

Jak się z nami skontaktować?

  • zadzwonić pod numer 500 900 888,
  • wypełnić zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy umieszczone na naszej stronie,
  • przesłać wiadomość e-mail na adres: invimed@invimed.pl,
  • umówić się w recepcji kliniki.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych