Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

17 grudnia zapraszamy na Dni Otwarte w InviMed Katowice

17 grudnia zapraszamy na Dni Otwarte w InviMed Katowice

Kiedy jest dobry moment, żeby udać się do kliniki leczenia niepłodności? Teraz! Tym bardziej, że 17 grudnia (sobota) w klinice InviMed w Katowicach organizujemy Dni Otwarte. W ich trakcie można umówić się na pierwszą konsultację niepłodnościową oraz przeprowadzić analizę masy ciała. 


Dlaczego warto?

W trakcie starań o potomstwo czas ma ogromne znaczenie i nie warto odkładać decyzji o diagnostyce i leczeniu niepłodności w nieskończoność. Tym bardziej jeśli od kilku miesięcy lub lat wyczekujecie upragnionej ciąży. A rozmowa ze specjalistą pozwoli rozwiać Wasze wątpliwości, uzyskać odpowiedzi na pytania, sprawdzić czy niepłodność dotyczy również Was, ewentualnie ustalić dalsze etapy leczenia.

Dlatego warto skorzystać z najbliższych Dni Otwartych i umówić się na bezpłatną pierwszą konsultację. Na wizytę warto wziąć dotychczasową dokumentację medyczną i przyjść razem z partnerem.

O pierwszej wizycie więcej przeczytasz na naszym blogu >>

Kto będzie? 

Na Dni Otwarte - 17 grudnia - do InviMed Katowice zapraszają:

dr n. med. Anna Niesłuchowska-Hoxha - specjalista ginekologiem-położnikiem

mgr Adrianna Barczyńska - dietetyczka, specjalizującą się w diecie propłodnościowej. 

W trakcie Dni Otwartych będzie można skorzystać z bezpłatnej, pierwszej konsultacji niepłodnościowej u dr n. med. Anny Niesłuchowskiej-Hoxha. Na spotkanie zapraszamy pary. Partner w tym dniu będzie mógł zapisać się na badanie nasienia.

Dodatkowo dietetyczka mgr Adrianna Barczyńska zapisanym Pacjentom bezpłatnie przeprowadzi analizę masy ciała.

Podczas Dni Otwartych zainteresowane pary będą mogli umówić się na bezpłatną konsultację z embriologiem. Spotkanie odbędzie się w późniejszym terminie, a w jego trakcie będzie można zinterpretować wyniki badań nasienia oraz wyniki hodowli zarodków.

Jak mogę skorzystać?

1. Promocja obejmuje tylko pierwszą konsultację niepłodnościową.

2. Na konsultację mogą zapisać się te pary, które jeszcze nie korzystały z pierwszej konsultacji niepłodnościowej w InviMed Katowice.

3. Liczba wizyt jest ograniczona i dotyczy tylko spotkania w sobotę - 17 grudnia.

Jak się z nami skontaktować?

  • zadzwonić pod numer 500 900 888,
  • wypełnić zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy umieszczone na naszej stronie,
  • przesłać wiadomość e-mail na adres: invimed@invimed.pl,
  • umówić się w recepcji kliniki.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych