Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Zapraszamy 11 marca na Dni Otwarte do InviMed Katowice

Zapraszamy 11 marca na Dni Otwarte do InviMed Katowice

Na kolejne spotkania w ramach Dni Otwartych zapraszamy 11 marca (sobota) do InviMed Katowice. W trakcie spotkania możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji niepłodnościowej ze specjalistą ginekologiem oraz porozmawiać z dietetyczką specjalizującą się w dietach propłodnościowych. Na konsultacje można zapisać się pod numerem tel. 500 900 888 lub w recepcji kliniki.

Dlaczego warto?

Czasem najtrudniejszy pierwszy krok, ale zawsze warto go wykonać. Tym bardziej jeśli Wasze starania o dziecko przedłużają się, szukacie specjalisty, którego obdarzycie zaufaniem, rozważacie różne metody, ale jeszcze nie podjęliście decyzji. Warto podzielić się swoimi wątpliwościami, zadać pytanie specjaliście, poznać opinię eksperta na temat Waszej dotychczasowej podróży przez niepłodność. 

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje w sobotę - 11 marca - do InviMed w Katowicach. Porozmawiajcie z ekspertami w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności: specjalistą ginekologiem-położnikiem i dietetyczką. 

Na wizytę warto wziąć dotychczasową dokumentację medyczną i przyjść razem z partnerem.

O pierwszej wizycie więcej przeczytasz na naszym blogu >>

Kto będzie? 

Na Dni Otwarte - 11 marca - do InviMed Katowice zapraszają:

  • dr n. med. Anna Niesłuchowska-Hoxha - specjalista ginekolog-położnik. W trakcie bezpłatnej konsultacji niepłodnościowej będziecie mogli porozmawiać o swojej dotychczasowej drodze przez niepłodność, podzielić się swoimi obawami lub wątpliwościami. 
  • mgr Adrianna Barczyńska - dietetyczka, specjalizującą się w diecie propłodnościowej. W trakcie spotkania nasz ekspert przeprowadzi bezpłatną analizę ciała. 

Na spotkanie zapraszamy pary. Partner w tym dniu będzie mógł zapisać się na badanie nasienia, a zainteresowane pary będą mogły umówić się na bezpłatną konsultację z embriologiem. Spotkanie odbędzie się w późniejszym terminie, a w jego trakcie będzie można zinterpretować wyniki badań nasienia oraz wyniki hodowli zarodków.

Jak mogę skorzystać?

1. Promocja obejmuje tylko pierwszą konsultację niepłodnościową.

2. Na konsultację mogą zapisać się te pary, które jeszcze nie korzystały z pierwszej konsultacji niepłodnościowej w InviMed Katowice.

3. Liczba wizyt jest ograniczona i dotyczy tylko spotkania w sobotę - 11 marca.

Jak się z nami skontaktować?

  • zadzwonić pod numer 500 900 888,
  • wypełnić zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy umieszczone na naszej stronie,
  • przesłać wiadomość e-mail na adres: invimed@invimed.pl,
  • umówić się w recepcji kliniki.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych