Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

11 czerwca „Obudź w sobie życie” w Warszawie! Zapisz się na bezpłatne warsztaty dla osób, które starają się o dziecko

11 czerwca „Obudź w sobie życie” w Warszawie! Zapisz się na bezpłatne warsztaty dla osób, które starają się o dziecko

Jak rozpędzony pociąg jedziemy dalej. Tym razem zapraszam na warsztaty "Obudź w sobie życie" do stolicy. Spotykamy się 11 czerwca w Warszawie. Gwarantujemy wysoki poziom ekspercki, dobrą energię, ale przede wszystkim spotkania kobiet, które czują to  co Ty. 

Udział jest bezpłatny, ale wymaga potwierdzenia!

Warsztaty w ramach cyklu „Obudź w sobie życie” już od kilku lat organizowane są przez portal plodnosc.pl i od początku wspierane przez specjalistów z Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed w Warszawie. To świetne miejsce do wymiany doświadczeń, opinii oraz przyjazna przestrzeń do rozmów z innymi kobietami, które mają to samo marzenie - móc cieszyć się z macierzyństwa. 

Przyjdź, bo warto!

Warsztaty „Obudź w sobie życie” to spotkania, które niejednokrotnie miały bardzo dobry wpływ na proces leczenia i w dłuższej perspektywie zaowocowały upragnioną ciążą.

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty w Warszawie?

Warsztaty „Obudź w sobie życie” w Warszawie odbędą się w sobotę 11 czerwca 2022 roku w godzinach 10:00-17:00. Zapisane uczestniczki, które potwierdzą swój udział, zapraszamy do Centrum Konferencyjnego WEST GATE, Al. Jerozolimskie 92.

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone telefonicznie. Organizatorzy apelują, aby potwierdzenie telefoniczne traktować jako ostateczne. Odwoływanie swojej obecności w ostatniej chwili powoduje, że szansę na uczestnictwo w spotkaniu traci inna osoba z listy rezerwowej.

Aby zapisać się na warsztaty w Warszawie, kliknij tutaj i wypełnij Formularz Zgłoszeniowy.

Poznaj odpowiedzi na trudne pytania

Podczas warszawskich warsztatów do dyspozycji kobiet będą specjaliści, którzy nie tylko poruszą różnorodne aspekty leczenia niepłodności, ale też odpowiedzą na pytania zadawane przez uczestników. Eksperci przekażą wiedzę teoretyczną i praktyczną, doradzą i dodadzą otuchy.

Eksperci na warsztatach „Obudź w sobie życie” w Warszawie:

Ceniony lekarz, skupiony na wnikliwej diagnostyce i precyzyjnym działaniu. Pomaga parom na różnych etapach leczenia niepłodności, również tych, którzy mają za sobą lata leczenia w innych ośrodkach. Jeden z prekursorów zabiegów zabezpieczających płodność w obliczu leczenia onkologicznego.

Specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem w leczeniu niepłodności męskiej. Jeden z nielicznych certyfikowanych andrologów klinicznych w Polsce. Ma znakomity kontakt z pacjentami, co udowadnia nie tylko podczas indywidualnych konsultacji, ale również warsztatów.

  • mgr Małgorzata Piątkowska - położna koordynująca, koordynator opieki medycznej

Dusza-człowiek. Wspiera i pomaga pacjentki i pacjentów na każdym etapie procesu leczenia niepłodności. Położna ceniona za profesjonalizm, ogromną wiedzę i doświadczenie oraz empatię. 

  • Łukasz Krasoń - mówca motywacyjny

Mówca motywacyjny, autor, członek SPM. Jak sam mówi o sobie: "spełniający się marzyciel". Inspiruje tysiące ludzi swoją odwagą, cierpliwością, pomysłowością i umiejętnością pozytywnego myślenia. 

  • Joanna Płuciennik - coach

Certyfikowany coach kryzysowy specjalizujący się w pomocy osobom walczącym z niepłodnością. Trenerka rozwoju osobistego i terapeutka Racjonalnej Terapii Zachowania, współzałożycielka Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego.

  • Maja Herman - psychiatra, psychoterapeuta 

Na co dzień związana z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym oraz Instytutem Amici, którego jest współzałożycielką. Lubi być blisko pacjentów i w pełni rozumie ich potrzeby. 

Przygotuj pytania

Warto przygotować pytania do ginekologa, urologa, położnej, ponieważ sesja pytań i odpowiedzi jest najważniejszym elementem każdych warsztatów.

Warsztaty „Obudź w sobie życie” to nie tylko wiedza

Poza dużą dawką wiedzy i pozytywnej energii wszystkie uczestniczki warsztatów „Obudź w sobie życie” otrzymają vouchery do zrealizowania w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed w Warszawie.

Od InviMed Warszawa dla uczestników warsztatów:


Zapisz się na warsztaty – liczba miejsc jest ograniczona

Dopiero zaczynasz leczenie niepłodności, jesteś po nieudanym in vitro, masz już dziecko, ale nie możesz zajść w drugą ciążę, chcesz zachować płodność przed leczeniem onkologicznym… Jeśli tylko Twój problem związany jest z problematyką płodnościową – zgłoś się na warsztaty „Obudź w sobie życie” w Warszawie.

Nic nie stracisz. Możesz tylko zyskać!

Warsztaty są BEZPŁATNE dla wszystkich uczestników. Otrzymasz od nas materiały edukacyjne i upominki, a podczas przerw zaproponujemy dobrą kawę i ciastko.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych